Az Ilosvai Varga István Városi Művelődési Központ Őseink nyomában címmel rajz- alkotói pályázatot hirdetett általános iskolás, középiskolás tanulók és felnőttek részére, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.
Intézményünkből Szabó Dominik 6.a osztályos tanuló különdíjban részesült.
Mészáros Marcell 7.a osztályos diákunk 2. helyezést ért el.
Ecsedi István és Tóta Rebeka 7.a osztályos tanulók a szép, igényesen kidolgozott alkotásukért emléklapot kaptak.
Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő pedagógusaiknak!